Чи може сісти пуховик після хімчистки?

Сьогодні на ринку retailа представлений величезний вибір пуховиків і курточок на будь-який смак різного рівня брендів і дизайнерів. Але, на жаль, існує у виробників тенденція не декатувати тканину перед пошиттям виробу. Це призводить до того, що навіть самий якісний матеріал при будь-якій обробці може дати усадку. Як це передбачити? Тільки висококваліфікований персонал, досвід і спеціальні технології дозволять уникнути ризику усадки.

В UNMOMENTO, перед процесом чищення, кожен виріб проходить кілька етапів огляду і попередніх проб. Крім цього, чітке дотримання стандартів технологічного процесу, необхідних температурних режимів і професійних препаратів зводять ймовірність усадки до нуля.

Але, домашній догляд все ж можливий, якщо ви готові до експериментів. Прання пуховика в домашніх умовах без залишку розводів - вельми проблематично, навіть якщо видимих плям немає. Також ви можете виявити, що утеплювач «збився» в певних місцях, а куртка швидко промокає навіть коли йде невеликий сніг або мрячить легкий дощик. Тобто, виріб втрачає не тільки зовнішній вигляд, але і свою термостійкість.

В UNMOMENTO чищення пуховика здійснюється сухим методом - це ефективний спосіб якісного чищення виробу, який не пошкоджує утеплювач і водо-, брудовідштовхувальне покриття. А також професіонали проводять превентивну обробку плям: визначають походження плями і підбирають найбільш оптимальні засоби для їх видалення.

Таким чином, більш розумний вибір все-таки хімчистка. Пуховик, в цьому випадку, надовго збереже свій первісний вигляд і захисні властивості.

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93