Чи можна дитячий пуховик здати в хімчистку?

Пуховик є найоптимальнішим варіантом для дитини. Але навіть взимку малюк знайде собі "брудних" пригод, завдяки яким верхній одяг успішно втрачає свій первинний вигляд. Оберігаючи дітей від холоду і зовнішніх впливів, пуховик приймає основний удар на себе. На його матеріалі осідає безліч пилу, а також мікробів, шкідливих для організму. Їх не можна побачити неозброєним поглядом, проте вони накопичуються і притягують міль та інших шкідливих комах. Тому дитячі пуховики слід здавати в хімчистку хоча б раз в сезон - для профілактики.

Якщо прати пуховик вдома - пух може «звалятися». А якщо пухова куртка вашої дитини прикрашена не знімним хутряним коміром або на капюшоні присутнє опушення - «дістанеться» ще й хутру. Не дивно, що після таких «домашніх пригод» пуховик втратить форму і перестане гріти, а то і почне промокати.

Після здійснення чистки професіоналами UNMOMENTO пуховик вашої дитини гарантовано не порветься, не сяде, не полиняє - словом, не втратить свій первинний ідеальний зовнішній вигляд. А для закріплення результату його оброблять спеціальними речовинами, які відштовхують вологу, бруд і захищають від молі.

 

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93