Чи можна здавати ковдру в хімчистку?

Чищення ковдри - необхідна умова для підтримання гігієни Вашого ліжка, адже в стадії сну людина знаходиться від 15 до 30 років свого життя. Не правильний догляд за ковдрою призводить до руйнування структури тканини і появи в ній бактерій та мікроорганізмів, які можуть викликати алергію і хвороби дихальних шляхів. У цій статті ми розповімо Вам, чому догляд за таким виробом, як ковдра, слід довірити професійній хімчистці.

Здебільшого, побутові пральні машини розраховані на завантаження 4-5 кг. І якщо навіть фізично ковдру можна помістити в барабан, то через її великі обсяги і розміри, якісно випрати і прополоскати практично неможливо. Найчастіше, такі маніпуляції призводять до деформації виробу. У тому випадку, якщо наповнювач ковдри складається з натуральних волокон, наприклад, шовку або вовни, то виробник рекомендує виключно сухе чищення. Оскільки такі матеріали катастрофічно бояться води, і піддавати їх домашній обробці заборонено, так як може статися усадка і збиття внутрішнього наповнювача. В UNMOMENTO використовуються машини із завантаженням від 10 до 25 кг, що дає змогу обробляти двоспальні ковдри і євростандарти. А наявність сухого чищення дозволяє нам впоратися з плямами на тих матеріалах, яким протипоказане звичайне аква чищення.

Другою перевагою є наявність обладнання для сушіння, яким побутові машини не облаштовані. У професійній хімчистці після основного циклу прання слідує процес сушіння, що запобігає загниванню внутрішнього наповнювача.

Третій важливий фактор - це обробка і виведення локальних плям, що в домашніх умовах малоймовірно. Фахівці UNMOMENTO завжди перед пранням визначають походження забруднення, підбирають препарати, сумісні з матеріалом, і здійснюють попереднє зачищення.
Наступна перевага хімчистки над домашнім пранням - це використання професійних засобів для чищення. У нашій компанії застосовуються виключно гіпоалергенні безфосфатні препарати, які гарантують не тільки чистоту Вашої ковдри, але і її безпеку для Вашого здоров'я.

Додатковий бонус до якісного чищення - обробка ковдри від мікробів і бактерій.
Не експериментуйте і довіряйте догляд за Вашою улюбленою ковдрою професіоналам! А наша кур'єрська служба подбає про економію Вашого часу, забере виріб і доставить його Вам додому чистим і свіжим.

 

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93