Чи можна випрати піджак в пральній машині?

Сьогодні піджак є базовим елементом як чоловічого, так і жіночого гардеробу. Класичний двобортний піджак надає чоловікові статусності і впевненості, а стильний жакет вдало підкреслює фігуру його володаря, дотримуючись при цьому офісного стилю.

 

Але з часом навіть на такій універсальній речі можуть з'явитися потертості на зап'ястях і комірі, плями та інші забруднення. Чи може усунути подібні недоліки звичайна пральна машина? Про це ми і поговоримо в нашій статті.

 

На сьогоднішній день бренди одягу шиють піджаки з десятків різних тканин - вовна, вельвет, оксамит, трикотаж, замша, льон, бавовна, атлас і т.д. Всі ці тканини по своєму унікальні, і кожна з них вимагає спеціального догляду. Тому, в першу чергу, ми радимо завжди звертати увагу на маркування, яке нам дає виробник. Найчастіше, це рекомендація професійного сухого чищення. Винятком може стати стиль casual, який передбачає пошиття піджаків без внутрішньої підкладки, підплічників і наявності проклеєних елементів (підбортів, лацканів). Він також може бути виготовлений з синтетичних поліестерових волокон, які можуть піддаватися обробці в домашніх умовах.

 

Але, якщо ми говоримо про класичні піджаки, пошиті з дорогих елітних волокон, таких як вовна або шовк, то це виключно сухе чищення. Оскільки вода діє руйнівно на таку тканину, що, в свою чергу, обов'язково призведе до деформації піджака. При намоканні натуральні матеріали мають властивість «сідати» або, навпаки, розтягуватися.

До того ж, бувають комбіновані вироби, коли лицьова тканина -  з вовни, внутрішній підклад - з шовку, плюс сам піджак має клеєні елементи, опрацьовані спеціальним дублерином. Зустрічаються також варіанти, коли зовнішня сторона виробу виготовлена ??з натурального матеріалу, наприклад, льону, а підстібка - з синтетичного поліестеру. Прання подібних піджаків в пральній машині призведе до сильної усадки і провисанню підкладки.

Не тільки вода є згубною для піджака, а й пральні порошки з гелями. Не якісний засіб для прання може послабити тканину, зробити її тонкою та ламкою, а згодом привести до повного руйнування.

 

Ще один важливий фактор - це неможливість в домашніх умовах звичайною побутовою праскою правильно випрасувати піджак, викласти лацкани і повернути йому первісну форму, не залишивши при цьому ласи. Професійні відпарювачі в хімчистці з легкістю випрямляють тканину і навіть частково дезінфікують.

 

Метод сухого чищення в UNMOMENTO дозволяє ідеально усунути навіть ті забруднення, які зовні Ви можете не спостерігати, але зсередини вони можуть виснажувати тканину і загнивати. Наші технологи локально оброблять плями і при необхідності уручну знімуть фурнітуру для максимального усунення можливих ризиків. А використання професійних засобів для чищення гарантує збереження і цілісність тканини виробу.

 

З UNMOMENTO Ви завжди будете виглядати бездоганно

 

 

 

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93